Ремонт пральних машин на дому у Тернополі

Наші телефони:

(096) 868-44-72
(066) 098-00-36

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Тернопіль, вул. Танцорова, 4

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) от 100 грн. Замовити
Заміна Тена (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка/заміна баку від 800 грн Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн Замовити

Вигідні ціни на ремонт пральної машини

Будь-яка побутова техніка рано чи пізно виходить з ладу, а пральні машини ламаються значно частіше, ніж інші пристрої. На відміну від кухонної техніки, прання постійно контактують із гарячою водою, миючими засобами та електрикою. Таке агресивне середовище негативно впливає на роботу всього пристрою.

Сервісний центр «НА ДОМУ» пропонує відремонтувати пральні машини з фронтальним або вертикальним завантаженням На Дому у користувача. Послуги можуть бути надані протягом 24 годин або в будь-який інший час, обраний клієнтом. З цінами на ремонт різних вузлів пральних машин можна познайомитись у розділі "Ціни" на сайті. Вартість послуг є мінімальною та не змінювалася з 2018 року. Ми завжди йде назустріч нашим клієнтам і намагаємось зменшити витрати, які не впливатимуть на якість ремонту, при цьому зберігши ціни на прийнятному рівні.

Які бренди ремонтуємо?

Майстри нашого сервісного центру чудово вивчили конструкцію пральних машин будь-яких брендів. Прямий контакт із постачальниками оригінальних запчастин дає можливість відремонтувати пральні машини найпопулярніших марок та багатьох інших виробників. Ми можемо полагодити бюджетні моделі та складні пральні машини з функцією сушіння, провести профілактику та сервісне обслуговування, підключити нову побутову техніку з дотриманням усіх норм та правил. Ремонт може бути виконаний для пристроїв виробництва: США, Німеччини, Франції, Швеції, Словенії, Італії, Туреччини, Польщі, Угорщини, Південної Кореї, Китаю, Білорусі та України. Якщо ваша техніка має іншу країну походження, для уточнення можливості ремонту доведеться зв'язатися з нашими фахівцями.

Поломки пральних машин

До найбільш поширених поломок пральних машин можна віднести: вихід з ладу електронного модуля управління, перегорання ТЕНу, поломку термодатчика, протікання в області зливного фільтра, поломку зливного насоса, несправність амортизаторів, знос пружин, проблеми із заливними клапанами, пошкодження манжети люка, із шлангів або патрубків. Також фахівці нашої майстерні можуть виконати заміну підшипників як на цільному, так і розбірному баку. Якщо ви хочете отримати максимально якісний пристрій, ми зможемо встановити в нього новий бак. Така конструкція працюватиме багато років і радуватиме вас високою якістю прання.

Якщо вам потрібно полагодити пральну машину в Тернополі, зовсім не обов'язково везти її в майстерню. Майстри з нашого сервісного центру самі приїдуть додому та відремонтують пральну машину швидко і недорого. Ціни на ремонт пральних машин виявляться нітрохи не вищими, ніж при обслуговуванні в стаціонарній майстерні, а можливість не зв'язуватися з перевезенням громіздкої техніки важко переоцінити. Співробітники сервісного центру «ДОМУ» не намагаються відновити деталі, які вийшли з ладу. Вони просто встановлюють нові надійні запчастини, рекомендовані виробником. Це дає можливість у кілька разів прискорити проведення робіт та забезпечити повне відновлення функцій побутової техніки.

Виїзд додому

Наші співробітники мають у своєму розпорядженні найсучасніші інструменти, обладнання для діагностики, так що якість послуг виявиться на висоті. Доказом є тривала післяремонтна гарантія – від 3 до 12 місяців, яка надається при всіх типах ремонту пральних машин. Працівник набагато швидше підбере деталі на заміну, якщо ви вкажете у заявці марку, модель та рік випуску пральної машини. Заповнюючи форму, важливо ретельно перевірити, чи правильно ви написали контактні дані та відомості про побутову техніку. А решта – турбота наших висококваліфікованих спеціалістів.

Ремонт пральних машинРемонт пральных машин на домуБыстрый ремонт пральних машинРемонт пральных машинРемонт побутової техніки