Ремонт пральних машин Miele у Тернополі

Наші телефони:

(096) 991-93-13
(050) 530-79-26

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Тернопіль, вул. Танцорова, 4

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральной машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна Тена (водонагрівача) від 480 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 550 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 960 грн. Замовити
Установка нового барабана від 1400 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 600 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 720 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 460 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 650 грн. Замовити
Заміна манжети від 440 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 230 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 460 грн. Замовити
Заміна сальника від 280 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 260 грн. Замовити
Заміна клапанів від 320 грн. Замовити

Вигідна ціна на ремонт пральних машин Miele

Ручна, інтенсивна, делікатна, швидка – різноманітність програм для прання суттєво полегшує догляд за білизною та одягом. Але в більшості випадків насолоджуватися результатом технічного прогресу доводиться не більше 10-20 років, після закінчення цього терміну ремонт пральних машин Miele стає невідворотним. Виявивши в роботі агрегату неполадку, важливо прийняти правильне рішення - відмовитися від самостійного ремонту і довірити вирішення проблеми фахівця. Наша компанія працює у Тернополі та найближчих районах області та здійснює якісний ремонт німецької побутової техніки.

Ознаки поломки пральної машини Miele

До нашого сервісного центру часто звертаються жителі Тернополя з проханням виконати діагностику їхньої пральної машини. Компанія Miele випускає досить якісні пристрої преміального рівня, які дуже рідко ламаються. Але фахівці нашої компанії мають великий досвід із продукцією цієї марки. Якщо говорити про ознаки несправностей, то користувач зможе швидко помітити будь-які відхилення від норми.

Перше, на що варто звернути увагу, це звук під час віджимання. Якщо цей звук нагадує шум літака, якщо ви чуєте удари і скрегіт, то необхідно звертатися до професіоналів. У такому разі вийшли з ладу підшипники. Якщо ж програми перестали нормально працювати, слід звернути увагу на датчики або електронний модуль управління. Також ознакою поломки є зниження якості прання, у такому разі може бути поламаний ТЕН - нагрівальний елемент. Звичайно, будь-які протікання говорять нам про необхідність термінового ремонту. Намагатися самостійно полагодити пральну машину "Мілі" не варто, тому що запасні частини для неї мають дуже високу ціну. Намагаючись виконати ремонт самостійно, користувач може легко зіпсувати весь пристрій.

Звертайтесь до професіоналів

Саме такою компанією є майстерня "НА ДОМУ". Просто зателефонуйте або залиште онлайн-заявку. Фахівець поговорить з вами, приїде додому, виконає діагностику та, ґрунтуючись на її даних, знайде ефективний спосіб вирішення проблеми. Обслуговування пральних машин Miele коштує недорого та проводиться На Дому – ми надаємо послуги мешканцям Тернополя та Тернопільської області. Ремонт триває від 15 хвилин до 24 години. На сайті заявку можна залишити у будь-який час. За консультацією та порадами звертайтесь до менеджера онлайн або за телефоном.

Ремонт пральних машин МілеВідремонтувати пральну машинуРемонт пральних машин