Ремонт пральних машин Candy у Тернополі

Наші телефони:

(096) 991-93-13
(050) 530-79-26

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Тернопіль, вул. Танцорова, 4

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 350 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 480 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 750 грн. Замовити
Установка нового барабана від 980 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 450 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 320 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 250 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 370 грн. Замовити
Заміна манжети від 350 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 180 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 230 грн. Замовити
Заміна сальника від 190 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 150 грн. Замовити
Заміна клапанів від 200 грн. Замовити

Вигідна ціна на ремонт пральних машин Candy

Італійський бренд Candy вже понад 70 років випускає якісну побутову техніку, яка відрізняється використанням надійних комплектуючих та високоточним складанням. Хороша машина цієї марки може працювати більше 20 років, а деякі моделі з більш солідним віком досі чудово справляються з повсякденними завданнями. Ми можемо полагодити як вбудовані, так і окремі пристрої, наші майстри можуть працювати як у фронтальними, так і з вертикальними пралками.

Пральна машина не гріє воду чи сильно шумить? Виймаєте білизну з бака надто вологою чи недостатньо чистою? Перестав блокуватися люк чи з-під нього потекла вода? Програми не вибираються або на екрані світиться помилка? Не відкладайте дзвінок майстру, адже ремонт пральних машин в Тернополі можна замовити за цілком доступною ціною. Наші фахівці мають солідний досвід, що дозволяє виконати ремонт пральних машин Канді На Дому у замовника. Всім клієнтам надається тривала післяремонтна гарантія на проведені роботи, а також на запасні частини, що використовуються.

Професійне обслуговування від сервісного центру «НА ДОМУ»

Якщо ви жодного разу не замовляли ремонт пральних машин Candy На Дому, варто подумати про переваги запрошення майстра. У більшості випадків обслуговування та ремонт пральних машин "Канді" не вимагають використання стаціонарного обладнання або спеціальних стендів. Досвідчений фахівець легко впорається з демонтажем, заміною запчастин та складанням пральної машини "Кенді", так що жителі Тернополя все частіше запрошують майстрів додому.

Ремонт пральних машин Candy На Дому в Тернополі обійдеться в ту ж суму, що і ремонт техніки в майстерні. Однак вам не доведеться витрачати час та гроші на транспортування пристрою. Ми намагаємося мінімізувати ціну для своїх клієнтів та не змінювали прайс-лист з 2018 року. Це вдається з допомогою скорочення витрат за оптову закупівлю запасних частин і мінімальних витрат на рекламу. Більшість клієнтів звертається до майстерні "На Дому" за рекомендаціями друзів чи родичів.

Викликати майстра додому дуже просто – заповніть форму заявки або зателефонуйте за вказаним на сайті телефоном, і протягом 24 годин усі ремонтні роботи будуть закінчені, а ви зможете знову користуватися побутовою технікою. Термін ремонту може збільшуватись у разі потреби замовлення запасних частин для рідкісних моделей пральних машин.

 

Ремонт пральної машиниРемонт побутової техніки з гарантією