Ремонт пральних машин Ariston у Тернополі

Наші телефони:

(096) 991-93-13
(050) 530-79-26

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Тернопіль, вул. Танцорова, 4

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Вигідна ціна на ремонт пральних машин Ariston

Будь-яка несправність техніки для прання може порушити звичний ритм життя. Щоб ремонт пральних машин Ariston був виконаний на найвищому рівні, слід звертатися виключно до висококваліфікованих професіоналів – саме такі майстри працюють у нашому сервісному центрі в Тернополі. Завдяки величезному досвіду роботи в цій сфері наші фахівці можуть відновлювати як передні пральні машини, так і пристрої з вертикальним завантаженням. Мало того, ви завжди можете полагодити в нас техніку, що вбудовується, якщо її можна витягти з ніші.

Ми пропонуємо можливість якісно та оперативно відремонтувати пральну машинку "Арістон" На Дому за доступними цінами. Італійська компанія дуже популярна як у Тернополі, так і в інших містах України. Багато жителів нашого славного міста рік у рік віддають перевагу саме цьому бренду. Зі свого боку ми можемо сказати лише те, що техніка Ariston – надійна та практична. Хороша пральна машина може працювати і 20 і 30 років, тому її однозначно варто ремонтувати.

Поломки пральних машин "Арістон"

Коли нам дзвонять жителі міста та хочуть викликати майстра додому, ми завжди просимо їх назвати бренд та модель прання. Від цього залежить дуже багато, оскільки кожен бренд має свої "болячки", які вимагають певного "лікування".

До найчастіших поломок Ariston можна віднести проблеми з електронікою. Електронна плата підключається до всіх вузлів та безлічі датчиків та відповідає за керування роботою пристрою. Якщо електроніка згоріла або почала "глючити" - необхідно терміново викликати майстра. Також до нас часто звертаються через проблеми зі зливом води, появою гулу під час роботи, відсутністю нагріву та безліччю інших несправностей.

Переваги "НА ДОМУ"

Пральні машини "Аристон" є технічно і конструктивно складними пристроями, тому їх обслуговуванням і ремонтом повинні займатися професіонали. Майстри нашого сервісного центру у Тернополі використовують для проведення робіт якісне діагностичне та ремонтне обладнання, що дає можливість оперативно визначити та усунути причину поломки.

Викликати майстра з ремонту пральних машинок Ariston можна, залишивши заявку на нашому сайті, спеціаліст одразу ж виїде за викликом у будь-який район Тернополя чи передмістя. Для проведення робіт використовуються оригінальні комплектуючі, що дозволяє гарантувати чудовий результат, а на будь-які послуги надається гарантія від 3 до 12 місяців.

Ремонт пральних машинВідремонтувати пральну машинуРемонт пральних машинРемонт пральних машин Ariston