Ремонт мікрохвильових печей у Тернополі

Наші телефони:

(096) 868-44-72
(066) 098-00-36

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Тернопіль, вул. Танцорова, 4

Ціни на ремонт микроволновых печей

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі микроволновой печи. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 150 грн. Замовити
Замена предохранителей от 80 грн. Замовити
Замена лампы от 80 грн. Замовити
Установка нового магнетрона от 350 грн. Замовити
Замена стекла от 150 грн. Замовити
Замена слюды от 150 грн. Замовити
Ремонт двигателя от 300 грн. Замовити
Замена дверцы от 200 грн. Замовити
Ремонт платы управления от 200 грн. Замовити
Замена предохранителя от 120 грн. Замовити
Замена конденсаторов от 200 грн. Замовити
Замена трансформатора от 400 грн. Замовити
Замена шлейфов от 140 грн. Замовити

Ремонтуємо НВЧ печі з виїздом додому по Тернополі

Приготування їжі - це одне з найважливіших домашніх завдань. Якщо варильна панель, духова шафа або мікрохвильова піч виходять з ладу - необхідно звертатися до професіоналів. Щоб відновити роботу кухонної техніки, потрібно мати спеціальні навички і мати під рукою набір інструментів і комплектуючих. Ми не рекомендуємо виконувати ремонт мікрохвильової печі самостійно, оскільки це може призвести до нових поломок агрегату, найкраще рішення – викликати нашого майстра додому (географія обслуговування – Тернопіль та область). Тільки професіонал з майстерні "НА ДОМУ" може встановити причини збою, виявити найдрібніші неполадки і повернути приладу працездатність у короткі терміни.

Ми гарантуємо, що ремонт мікрохвильової печі буде виконано кваліфікованими майстрами у день оформлення заявки незалежно від того, в якому районі Тернополя ви мешкаєте. Також ми працюємо в ряді передмість, для уточнення можливості виїзду вам потрібно зателефонувати, який вказаний на цій сторінці.

Типові поломки мікрохвильової печі

Від поломок незамінної кухонної техніки ніхто не застрахований, тому з можливістю проблем варто змиритися. Якщо мікрохвильова піч перестала розігрівати продукти, іскрить, шумить, не обертає тацю або не відключається після закінчення програми, запросіть нашого майстра з ремонту додому, і вже за кілька годин ви зможете протестувати роботу відремонтованого приладу. Терміновий ремонт НВЧ печі виконується лише у разі наявності необхідних запасних частин. Іноді трапляється, що деякі деталі потрібно замовляти зі столиці чи інших міст України. Якщо ж у Тернополі є запчастини, то ми максимально швидко відновимо мікрохвильову піч, як вбудовувану, так і окрему.

Гарантія на роботу

Ми обслуговуємо техніку багатьох популярних брендів і маємо оригінальні деталі. Якість послуг підтверджує гарантія, термін якої може змінюватись в залежності від типу неполадки та марки НВЧ. Найчастіше гарантія становить від 3 до 12 місяців, більш точні умови визначає спеціаліст СЦ "НА ДОМУ" під час візиту.

Якщо ви хочете скористатися гарантією, краще не розбирати пристрій і не намагатися його відремонтувати самостійно. Наша гарантія працює лише у випадку, коли пристрій не піддавався розтині власником або якоюсь іншою особою, крім офіційного представника сервісного центру "НА ДОМУ".

Ремонт на дому мікрохвильовокРемонт мікрохвільовіх печейРемонт мікрохвильових печей