Ремонт холодильників LG у Тернополі

Наші телефони:

(096) 991-93-13
(050) 530-79-26

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Тернопіль, вул. Танцорова, 4

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Вигідна ціна на ремонт холодильників LG

За перших ознак виникнення несправностей у роботі кухонних побутових приладів слід відразу ж звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців. Майстри нашого сервісного центру здійснюють якісне обслуговування та ремонт холодильників LG у Тернополі за найбільш доступними та вигідними цінами.

Низькі ціни – це одна з головних переваг нашої організації. СЦ "НА ДОМУ" не підвищував вартість ремонту з 2018 року. Справа в тому, що ми є однією з найбільших майстерень Тернополя та займаємося ремонтом різної побутової техніки (пральними та посудомийними машинами, холодильниками та морозильними камерами, варочними панелями та духовими шафами, мікрохвильовими печами та кухонними плитами). Такий великий обсяг техніки дозволяє нам замовляти деталі у виробників за оптовою ціною. Поки наші конкуренти купують деталі у Тернополі з переплатою, ми можемо дозволити собі найвигідніші великі партії. Також низькій ціні ремонту сприяє низький відсоток гарантійних випадків, що становить лише 0,2%. Це означає, що з 1000 відремонтованих холодильників або морозильників лише 2 клієнти звертаються до нас за гарантією.

Типові несправності холодильників LG

Побутова техніка виробництва компанії LG завжди вважалася еталоном високої якості та тривалого терміну служби. Однак і таку техніку з часом потрібне сервісне обслуговування та ремонт. Основні причини виникнення поломок, через які потрібний ремонт холодильників LG, полягають у несвоєчасному догляді та недбалому ставленні до приладу. Нещільно закриті дверцята, постійна експлуатація в режимі посиленої заморозки або розміщення холодильника поблизу джерел тепла призводять до передчасного виходу з ладу окремих деталей і вузлів, включаючи мотор-компресор.

Діагностика та ремонт

Фахівці нашого сервісного центру виконають ретельну діагностику, усунуть причину несправностей, а також проведуть заміну елементів, що вийшли з ладу. Завдяки сучасному обладнанню та інструменту, а також наявності оригінальних запчастин, ремонт холодильників LG буде виконаний якісно та в найкоротші терміни. Довірте свою техніку досвідченим фахівцям, і вона прослужить вам ще не один рік. Замовити майстра можна просто зателефонувавши або залишивши заявку у спеціальній онлайн-формі, яку можна знайти на цій сторінці.

Ремонт холодильниківПолагодити холодильникРемонт холодильників LG