Ремонт кухонних плит у Тернополі

Наші телефони:

(096) 868-44-72
(066) 098-00-36

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Тернопіль, вул. Танцорова, 4

Ціни на ремонт eлектроплит

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі eлектроплити. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 80 грн. Замовити
Установка електроплити від 140 грн. Замовити
Заміна конфорок від 115 грн. Замовити
Заміна ТЕНа від 280 грн. Замовити
Заміна перемикача режимів конфорки від 155 грн. Замовити
Установка нової склокераміки від 480 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 120 грн. Замовити
Заміна мережевого кабелю від 80 грн. Замовити
Заміна запобіжників від 60 грн. Замовити
Установка нової лампи від 80 грн. Замовити
Заміна ручки духовки від 60 грн. Замовити
Ремонт електросхеми від 380 грн. Замовити

Скільки коштує ремонт комбінованої кухонної плити в Тернополі?

При зверненні до нашої майстерні ви будете приємно вражені високою швидкістю ремонту та вигідними умовами, які ми пропонуємо нашим клієнтам. Правильна організація праці та наявність необхідної кількості професійних майстрів дозволяє уникати проблем та невиконання своїх зобов'язань перед замовником.

Нашу роботу вже встигли оцінити багато тернополян, кількість замовлень на ремонт електричних плит зростає з кожним місяцем. Щоб замовити ремонт електроустаткування для готування, зв'яжіться з нами по телефону або формі зворотного зв'язку. На обробку заявки оператору знадобиться кілька хвилин, після чого вона відразу буде передана в роботу. Майстер з ремонту електроплит зможе розпочати роботу цього ж дня.

Поломки електричних плит

У СЦ "НА ДОМУ" часто звертаються жителі Тернополя, у яких не включаються електричні плити або їх конфорки погано нагріваються. При цьому поломки можуть спостерігатися як у моделей з чавунними нагрівальними елементами, так і моделей склокерамічного типу. До проблем духових шаф можна віднести проблеми з нагріванням, несправність системи керування або вихід з ладу вентилятора охолодження. Фахівці майстерні «ДОМУ» перед тим, як приступити до ремонту, в обов'язковому порядку виконують діагностику. За допомогою поглибленого огляду та перевірки опору на відповідальних ділянках вдається швидко знайти причину несправності електроплити, що дозволяє суттєво прискорити ремонт, а також уникнути будь-яких помилок діагностики.

Ціни на послуги

Точну вартість ремонту плити назвати досить складно. З розцінками на усунення типових проблем електричних плит ви можете ознайомитися в прайс-листі на сайті сервісного центру. Скільки коштуватиме ремонт вашої електроплити, залежить від моделі пристрою та виду поломки.

Займайтеся своїми справами під час ремонту

При замовленні ремонту обладнання в нашій майстерні ви витратите не більше 5 хвилин свого вільного часу, коли робитимете замовлення, і жодної копійки на те, що не пов'язано безпосередньо з усуненням неполадки. Ми виконуємо ремонт електроплит на дому, майстер приїжджає у зручний для вас час. Поки фахівець ремонтує техніку, ви можете зайнятися власними справами. На обслуговування обладнання надається гарантія від трьох місяців до року, виклик майстра та діагностика при подальшому ремонті не сплачуються.

Ремонт електроплитРемонт кухонних плит ТернопільРемонт електроплит Тернопіль