Сервісний центр з ремонту побутової техніки «На дому»

Про нашу майстерню

Якщо ви цінуєте свою побутову техніку - довірте її обслуговування фахівцям сервісного центру «НА ДОМУ». Наша компанія була заснована більше 12 років тому, першими працівниками стали нинішні керівники, які до цього працювали або приватно або працювали в інших майстернях. З того часу наша компанія значно зросла, а ми самі стали значно досвідченішими та професійнішими. Ми пропонуємо тернополянам найвигідніші умови. На цьому сайті ви зможете познайомитися з цінами на ремонт побутової техніки та умовами гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Прямі поставки запасних частин

Наші майстри використовують для ремонту лише фірмові запчастини, тому термін служби побутової техніки можна буде продовжити надовго. А прямі контакти з перевіреними постачальниками дозволяють придбати комплектуючі за розумними цінами, що позначається на загальній вартості ремонтних робіт. На відміну від невеликих майстерень ми купуємо всі деталі оптом, що значно знижує їхню ціну. Замість того, щоб отримувати великий прибуток, ми знижуємо ціни для наших клієнтів. Якщо порівнювати з іншими компаніями, то наші ціни на рівні 2018 року.

Яку техніку ремонтуємо?

На відміну від спеціалізованих майстерень Тернополя, ми не віддаємо перевагу певному бренду чи різновиду побутової техніки. Майстри СЦ «НА ДОМУ» зможуть полагодити все - від смартфона до ноутбука і від кухонного комбайна до пральної машини. Фахівці мають всі необхідні допуски для роботи з електричним та газовим обладнанням і чудово розуміються на особливостях конструкції різних пристроїв. Якщо у вас встановлено рідкісну побутову техніку, зателефонуйте, щоб проконсультуватися з приводу можливості її ремонту. Ми обов'язково знайдемо оптимальне рішення!

Зверніться за допомогою до професіоналів

Наш сервіс з ремонту побутової техніки – місце, де ви можете викликати майстра додому без ризику зіткнутися з несумлінністю, завищеними цінами чи необґрунтованими затримками. Ми зуміємо однаково добре полагодити бойлер, холодильник, посудомийку, пральну машину та мобільний телефон. При цьому ви завжди зможете безкоштовно скористатися послугами майстра під час повторної поломки деталі протягом усього гарантійного терміну. Залишіть заявку за допомогою онлайн-форми або наберіть наш номер, якщо у вас виникли технічні проблеми. Майстер зв'яжеться з вами через кілька хвилин і відповість на всі питання.

 
З гарантією полагодимо вашу побутову техніку

Залиште заявку на безкоштовний виїзд майстра і діагностику поломки

Увага! На всі види робіт надається гарантія і оформляється виїзна заявка на спеціальному бланку

Наші майстри працюють з 9.00 до 21.00 без вихідних

Або просто зателефонуйте нам:

(096) 868-44-72
(066) 098-00-36

Наша адреса: м. Тернопіль, вул. Танцорова, 4